Войти
Закрыть

16 жовтня Всесвітній день хліба!

Афіша подій

Сьогодні для дошкільнят ЗДО № 17 «Віночок» день був запашним, смачним та цікавим, адже малята відзначали «Всесвітній день хліба»!

Під час тематичного дня діти зрозуміли головну істину - «Хліб - усьому голова! Хліб - символ життя, святості, радості, щастя, здоров’я та багатства!» Залишали дитячий садок маленькі наші вихованці з розумінням того, як треба любити і берегти хліб та шанувати працю хліборобів.

«Як хліб буде, то і все буде.»
«Де є хліб, там є життя, де є життя, там є надія.»
День захисників і захисниць України та День Українського козацтва - 2023

Афіша подій

До Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва у ЗДО № 17 «Віночок» відбулась тематична розвага «Зваримо куліш – буде веселіш!».

Козацтво — символ звитяги і нездоланності нашого народу. Колектив закладу дошкільної освіти прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід'ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком з якого зростає особистість.

Висловлюємо велику вдячність і повагу усім, хто стоїть в ім’я миру в Україні. Низький уклін всім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої держави.

Слава Україні! Героям слава!

Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ - 2023

Афіша подій

30 вересня колектив ЗДО № 17 «Віночок» активно долучився до благодійного ярмарку організованого в рамках загальноміських заходів до Дня захисників та захисниць України на підтримку ЗСУ.

Вітаємо всіх Захисників і Захисниць України, які щодня роблять неймовірне та борються за нашу з вами перемогу! Хай віра українців оберігає Вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Дякуємо, підтримуємо, цінуємо Вас і молимося за Ваше здоров'я щодня!

СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА ЗСУ!

Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ - 2023
Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ - 2023
Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ - 2023
Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ - 2023
Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ - 2023

Всеукраїнський день дошкілля - 2023!

Афіша подій

Колектив ЗДО № 17 «Віночок» вітає всіх працівників дошкільної освіти з Всеукраїнським днем дошкілля!
Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, в оселі панують світло і злагода, в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.
Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.
Ми працюємо заради майбутнього!


В будущее В прошлое

Навігація сайту