» » ECERS-3 – П’ЯТЬ ВЕБІНАРІВ ІЗ СЕРІЇ «ЯКІСНА ДОШКІЛЬНА ОСВІТА В УКРАЇНІ» ВЖЕ ВІДБУЛИСЬ
інформація до новини
  • Переглядів: 596
  • Автор: admin_
  • Дата: 2021
2021

ECERS-3 – П’ЯТЬ ВЕБІНАРІВ ІЗ СЕРІЇ «ЯКІСНА ДОШКІЛЬНА ОСВІТА В УКРАЇНІ» ВЖЕ ВІДБУЛИСЬ

Категорія: Педагогічні новини

Протягом грудня 2020 року та січня-лютого 2021 року відбулось п’ять вебінарів із серії «Якісна дошкільна освіта в Україні».
Усі вони стосувались міжнародної методики з оцінювання дошкільного освітнього середовища ECERS-3. Пропонуємо вам переглянути ці вебінари за такими посиланнями:
Перший вебінар: міжнародні критерії якості дошкільної освіти, світова практика дослідження за методикою ECERS-3 та план дослідження в Україні.
Другий вебінар:структура, зміст та достовірність шкали ECERS-3, а також процедура дослідження за цією методикою.
Третій вебінар: якісний освітній простір, умеблювання для гри та навчання відповідно до методики ECERS-3, а також практики повсякденного догляду для дітей дошкільного віку.
Четвертий вебінар: заохочення дітей до мовлення та користування книгами, ігри, мистецтво, музика та інші види навчально-пізнавальної діяльності.
П'ятий вебінар: взаємодія між дітьми та з дорослими, дисципліна та структурування програми в дитсадку.
ECERS – методика, зосереджена на умовах для розвитку дитини, навколо інтересів якої побудоване оцінювання. Саме по собі оцінювання не впливає на освітнє середовище, але шкала може бути орієнтиром для забезпечення якісного дошкілля. Орієнтуючись на представлені у вебінарах індикатори якісного освітнього середовища, педагоги та директори закладів дошкільної освіти можуть підвищити якість освітнього процесу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім`ям.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.