інформація до новини
  • Переглядів: 433
  • Автор: admin__
  • Дата: 2021
2021

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ ТА УПРАВЛІНЦІВ

Категорія: Педагогічні новини

.Онлайн-подія «Вигорання і його наслідки для освітян» від Центра INSIGHT та Mental Health for Business відбудеться 21 квітня о 16:00. Вигорання – це професійне явище, викликане хронічним стресом від роботи або іншої діяльності та характеризується трьома вимірами: відчуття виснаженості, підвищена ментальна віддаленість від своєї роботи та знижена професійна ефективність. Освітяни є групою ризику професійного та емоційного вигорання. Під час події буде йтись про те, як захистити себе та не допустити вигорання та які кроки варто зробити для власного добробуту. Докладніше про подію дізнавайтесь за посиланням, а реєструйтесь – тут.
.Онлайн-курс «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти». Освітяни можуть дізнатись про те, які існують прояви булінгу, його причини та наслідки та про правильне реагування на цькування. Також серед тем курсу є запровадження системної протидії булінгу в закладі освіти та практичні інструменти створення безпечного середовища в ньому. Цей курс підготовлений в межах створення національної системи протидії та попередження булінгу в закладах освіти Міністерством освіти і науки України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та українського громадського проєкту масових відкритих онлайн-курсів Prometheus. Реєструйтесь та навчайтесь за цим посиланням.
.Вебінар «Рухова активність на заняттях з раннього розвитку» від Академії Талановитих Керівників та Асоціації дитячих освітніх проєктів відбудеться 19 квітня о 19:00. Питання, які розглянуть під час заходу: як впливає активність на мозок дитини, чому важливо включати ігрову активність в заняття та яка її мета, як організувати активність малюків у межах занять з раннього віку. Деталі та реєстрація – тут.
.Проєкт «50 Добрих Справ» від київського осередку НСОУ «Пласт» та БФ «Zagoriy Foundation» – це скретч-мапи для дітей, що покликані навчити дітей благодійності через ігровий процес. Одна добра справа – одне завдання. Усі вони приховані захисним скретч-шаром, який дитині потрібно стерти, щоб виконати всі завдання мапи. Отримати її безкоштовно можуть батьки дитини або особи, які їх замінюють, заповнивши анкету на сайті проєкту.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім`ям.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.