» » РОЗПОЧАЛОСЬ НАВЧАННЯ КАНДИДАТІВ У РЕГІОНАЛЬНІ ЕКСПЕРТИ ECERS-3
інформація до новини
  • Переглядів: 448
  • Автор: admin__
  • Дата: 2021
2021

РОЗПОЧАЛОСЬ НАВЧАННЯ КАНДИДАТІВ У РЕГІОНАЛЬНІ ЕКСПЕРТИ ECERS-3

Категорія: Педагогічні новини

Відповідно до Програми діяльності Уряду, затвердженої у 2019 році, оцінювання якості дошкільної освіти за шкалою ECERS-3 є одним із пріоритетних завдань. Наразі в Україні немає експертів, які можуть проводити таке дослідження, тож виникла потреба в організації та проведенні навчання регіональних експертів. До навчання було відібрано понад 60 експертів, які наприкінці програми складуть підсумковий тест.
Під час навчання кандидати у експерти дізнаються про принципи, структуру, особливості застосування методики ECERS-3, проведення педагогічного спостереження та оцінювання якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти. Програма розпочалась 27 квітня 2021 року і триватиме до червня. Саме ті кандидати, які успішно пройдуть навчання та складуть підсумковий тест, і братимуть участь у проведенні дослідження якості дошкільної освіти за методикою ECERS-3 в Україні. Докладніше про програму – за посиланням.
ECERS – шкала оцінювання якості освітнього процесу в закладі дошкільної освіти. Експерти з оцінювання спостерігають за групою та взаємодією дітей від 3 до 5 років протягом 3 годин під час звичайного дня в дитячому садку. Вони оцінюють середовище – все, з чим та з ким взаємодіє дитина. Прочитати більше про цю методику та переглянути вебінари ви маєте змогу на сайті МОН.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім`ям.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.